Nieuwe indeling kerstverlichting 2017 gestart aan de Schultestraat

Nico Heikamp- op 4 augustus 2017 is gestart met het plaats en van de kokers voor de kerstverlichting 2017 – 2018.

Voor de kerstverlichting in de winkelstraten Oude Asserstraat, Brinkstraat, Westerstraat, Schultestraat en de horeca aan de Brink wordt door de VOV een nieuwe indeling gemaakt. Hierdoor ontstaat een betere verdeling van verlichtingssterkte die passend is bij de situatie in de winkelstraten.

De kosten van de sfeerverlichting vallen binnen de begroting van de VOV. We vragen alleen aansluiting op het elektriciteitsnet door de bedrijven of bewoners waar de sfeerverlichting wordt geplaatst.

Feestelijke kerstverlichting biedt uw bedrijf en winkelstraat een sfeervolle en chique uitstraling. De sfeer van het nieuwe aantrekkelijke centrum willen wij gebruiken om extra consumenten vanuit de regio naar het centrum te trekken.

 

 

 

 

DE VOV wil meer