Croissants en innovatie bij eerste Ondernemersontbijt VOV!

Croissants en innovatie bij Ondernemersontbijt VOV

Het Ondernemersontbijt VOV van afgelopen dinsdagmorgen bij WELKOOP was een perfecte ontmoetingsplaats voor ondernemers en netwerkpartners.

 Innovatie en samenwerking tussen de leden van de VOV, daar draaide het afgelopen dinsdag om tijdens het Ondernemersontbijt. Het Ondernemersontbijt VOV wil de relatie tussen ondernemer vitaal houden en daarnaast een podium bieden waar ook onderling zaken kunnen worden gedaan. Naast de jaarlijkse  ontbijtontmoetingen, ontmoeten de leden elkaar tijdens interessante bedrijfsbezoeken, inspirerende bijeenkomsten met andere netwerkverenigingen en gezellige uitjes. Het motto van de VOV is zaken doen en informatie uitwisselen in een prettige ambiance.

De VOV werkt binnen de regio intensief samen met Volksvermaken Vries en heeft belangrijke stappen gezet op het gebied van strategische samenwerking, onder meer met de horeca in Vries. Horeca Vries verbindt de logistieke en de creatieve sector.